fbpx
blogování

Proč píšu tenhle blog

Na internetu, ale i v reálném životě jsme každý ve své bublině. Je jen na nás, koho si do ní pustíme. Věříme tomu, co slyšíme nejčastěji. Já jsem si dala informační detox. Skoro se vůbec nedívám na televizi a hodně čtu. Ponořila jsem se do svého světa. Začala jsem se řídit radou, že se máte obklopit takovými lidmi, jakými se chcete sami stát. A protože není tak jednoduché potkat podobné lidi v reálném životě, rozhodla jsem se tak učinit alespoň virtuálně. Sleduju zajímavé a inspirativní lidi a vymazala jsem ty, se kterými si nemám co říct.

Když chcete zlepšit svět, tak musíte začít u sebe. Tenhle blog je snaha o únik z mojí bubliny a překročení komfortní zóny. Půjdu se svou kůží na trh. Kdo nic neriskuje, nic nevyhraje. Nepotřebuju před nikým obhajovat to, co dělám, ale třeba můžu inspirovat někoho dalšího. Chci sdílet myšlenky a nápady, které si myslím, že stojí za sdílení.

Co od založení mého blogu očekávám? Že budu muset překonat sama sebe. Pravidelně psát články, vztekat se nad tím, že je nikdo nečte a nebo že jste je třeba nepochopili tak, jak jsem chtěla. Že se dozvím spoustu nových věcí při psaní článků a z komentářů od čtenářů. Že třeba poznám zajímavé lidi z masa a kostí na nějaké akci. Že někoho zaujme moje práce a dostanu třeba zajímavou příležitost ke spolupráci. Že ztratím iluze a nebo naopak najdu podobné lidi, kteří mou snahu ocení. Tak mi tedy držte palce.

Rozhodla jsem se psát články každý měsíc na jiné téma, abych mohla vybrané téma probrat víc do hloubky. Prvním tématem bude „Blogování“. Protože momentálně řeším, jaký je ten tajný recept na úspěšný blog a třeba bude zajímat i vás.

Milí čtenáři, děkuji vám za váš zájem a doufám, že na mém blogu najdete něco užitečného, co využijete ve svém životě.

Martina